fbpx
live стріми

Прямі ефіри

Зараз для того, щоб зробити онлайн трансляцію не потрібно залучати велику кількість людей і техніки на знімальний майданчик. Технології дозволяють зробити трансляцію за одним столом, у себе вдома або в офісі та з декількох камер. У нас є все необхідне обладнання, щоб забезпечити ваші потреби в онлайн трансляції і зробити її максимально якісною.

Локацією може бути ваш: офіс, квартира, ресторан або студія, чи наша професійно обладнана студія, де від вас вимагається тільки гарний настрій і вміння працювати на камеру.

Пряма трансляція — спосіб зібрати велику кількість аудиторії та взаємодіяти з нею використовуючи сучасні технології. Трансляція може бути як на YouTube та Facebook, так і з унікальним доступом за паролем, що допоможе вам проводити закриті вебінари та внутрушні онлайн треніги.

портфоліо

ОСТАННІ РОБОТИ

можливості прямих ефірів

Що ви отримаєте при проведенні прямої трансляції?

При проведенні прямих трансляцій із залученням нашої команди ви отримаєте:

  • трансляція в 1-3 камери;
  • демострація презентацій;
  • мовлення на green screen;
  • підключення гостей в ефір;
  • професійний звук та освітлення;
  • висока якість відео FullHD.

 

Також можливе додаткове брендування трансляції, а саме: додавання титрів, логотипів, графіки. Також можемо створити анонс трансляції для реклами у соціальних мережах.

Зібрати велику кількість людей навколо себе досить просто – запустити прямий ефір. Але не потрібно забувати, що глядач досить розпещений, тому технічна сторона ефіру повинна бути на вищому рівні.

Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтесь на зберігання файлів cookie.
ОК