fbpx

КАРТИНКА

Насичене зображення — це запорука будь-якого успішного відео. Саме тому ми в Tech Union Production присвячуємо цьому стільки уваги. У кожному з наших кейсів ви побачите тільки кращі кадри.

У нашому арсеналі є дві кінокамери — Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K. Вони мають неймовірну передачу кольорів та зображення, до яких ми так звикли у кіно.

Щоб у процесі продакшну отримувати одразу якісне зображення, ми використовуємо відео сендери — Hollyland 400S. Їх можна використовувати як для знімальної групи, так і для клієнта, який у процесі зйомки може контролювати отримане зображення.

Для отримання плавної картинки ми використовуємо стабілізатор від компанії DJI — RS 2. Цей пристрій можна використвовувати як при зйомці з рук, так і, наприклад, загрипувати на автомобіль. Електронний стабілізатор дозволяє зробити зображення динамічним та водночас плавним.

Також ми маємо об’єктиви відео серії від Rokinon, які закривають увесь спектр оптичних відстаней (14mm, 24mm, 35mm, 50mm) із високою світло силою. Вони забезпечують художню структуру кожної сцени від широкого кута до портретного кадру.

Даний набір техніки дає нам можливість створювати відео, які відповідають останім тенденціям ринку відеопродакшну на сьогоднішній день.

ЗВУК

Успіх вашого відео на 50% залежить від якості звукового ряду. Саме тому для запису звуків та голосів ми використовуємо тільки кращу техніку. У кожному з наших відео ви отримаєте якісний звук. 

Для запису інтерв’ю ми використовуємо радіо-системи Sennheiser EK 100 G3 разом з мікрофоном MKE 2 Gold. 

У разі потреби можливий запис звуку на знімальному майданчику за допомогою зовнішнього звукового рекордеру ZOOM H6 та мікрофону RODE NTG-2. Якщо треба, можливе повне дублювання звуку в нашій студії.

АКСЕССУАРЫ

Один із ключових факторів якісного зображення — це світло. У нашому продакшні є велика кількість освітлювальних приладів за допомогою яких є можливість досягнути будь-якої задачі режисера. Ми використовуємо прилади всесвітньо відомих брендів: Aputure, ARRI, Dedolight, KinoFlo, Astera, Godox.  

Для того, щоб не запам’ятовувати велику кількість інформації на знімальному майданчику ми використовуємо суфлер. За допомогою цього пристрою підвищується продуктивність усіх департаментів, що економить таймінг проекту вцілому.

Також в арсеналі нашого продакшну є квадрокоптер — DJI AIR 2S. Аерозйомка дає можливість як показати масштабність події, так і поглянути на звичні речі під інших кутом.

Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтесь на зберігання файлів cookie.
ОК