fbpx
зйомка заходів

Розкажіть про свій івент

Створюючи маштабний івент та вклавши в нього багато власного часу та коштів, ви напевно матимете бажання залишити спогади про цей захід, зробивши відео звіт. Наша команда допоможе вам у цьому, використовуючи всі існуючі технічні прийоми.

Зазвичай ми використовуємо декілька камер на вашому заході, що дозволяє захопити кожен момент. Камери однакові, а це означає, що зображення буде однаково насичине.

Запис з пульту ведучого постійно ведется на звуковий рекордер, тому всі важливі промови також не будуть втрачені.

У разі потреби у вашому відео звіті можуть бути інтерв’ю за участі членів заходу, ми без проблем можемо поставити цікаві питання та записати звук на якісну радіопетличну систему, що дозволяє навіть в галасливій атмосфері забезпечити якісний звук.

Але найбільшим плюсом для Вас стане той факт, що готове відео ви зможете отримати на наступний день, а при нагальній потребі навіть у день заходу.

портфоліо

ОСТАННІ РОБОТИ

Відкриття автосалону BMW

Звітне відео для Wacom

Звіт з Photomob 2019

створення звітів про захід

Для чого вам звіт з івенту?

Здебільшого після будь-якого урочистого заходу хочеться залишити приємні спогади. У 21 столітті фотографій вже замало і хотілось би дивитися міні фільм про захід, тому ми пропонуємо свої послуги по збереженню ваших спогадів. 

Для кого це може бути корисним?

  • event агентства;
  • замовники заходів;
  • портали новин.

Зйомка протягом 5 годин, 3 камери, повітряна зйомка, інтерв’ю та багато емоцій.

Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтесь на зберігання файлів cookie.
ОК