fbpx
створення промо роликів

Самий популярний спосіб реклами

Зараз, як ніколи раніше, зростає необхідність даного формату відео, бо сприйняття контенту людиною змінилося. І клієнт чекає від вас чогось більшого ніж просто фоторекламу.

Наша команда це прекрасно розуміє і працюючи у сфері B2B ми маємо чималий досвід не тільки у зйомці ролику, але і у створенні його ідеї та творчого розкриття.

Це дозволяє вам не тільки показати ваш продукт великій аудиторії, але й зацікавити ним необхідних клієнтів, а також створити необхідний ажіотаж навколо вашого продукту.

портфоліо

ОСТАННІ РОБОТИ

Промо для ресторану JOMO

Промо для фотосалону Ексар

Промо для лікарні Мати та Дитина

створення промо роликів

Що таке промо?

Промо ролик – коротке відео про Ваш продукт/послугу. Здебільшого до 3 хвилин. Ціль даного типу роликів максимально швидко та інформативно розповісти про вашу компанію.

При створенні промо ролика ми заздалегідь плануємо весь процес, а саме – предпродакшн (сценарій, розкадрування, аніматика, локейшн скаутинг), продакшн (процес зйомки), постпродакшн (монтаж відзнятого матеріалу).

ПІДСУМОК: 

  • предпродакшн – до 7 днів;
  • продакшн – до 5 днів;
  • постпродакшн – до 10 днів.

Це найбільш діючий спосіб просування вашого продукту/послуги. Ми на 100% відсотків впевнені в ефективності даного типу відео роликів.

Промо ролик можна використовувати на різних платформах, таких як: YouTube, Facebook, Instagram. Права на всі матеріали, які використовуються у кінцевому варіанті відео є власністю замовника, а також при використанні музичного супроводу ми надаємо всі ліцензії.

Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтесь на зберігання файлів cookie.
ОК